MATERNITATEA SANADOR RESPONSABILITATE PROFESIONALISM
banner-sanador-campanie-nasterea-4-oct
PENTRU INFORMAȚII ȘI PROGRAMĂRI, APELAȚI CALL CENTER SANADOR: (021).9699 (DISPONIBIL 24/24H)
banner-site-sanador
INCLUSIV PROCEDURI HIBRIDE ÎMPREUNĂ CU MEDICII CARDIOLOGI INTERVENȚIONIȘTI
banner_sanador Chirurgie cu eticheta
banner_sanador-v2 (002)
PENTRU INFORMAȚII ȘI PROGRAMĂRI, APELAȚI CALL CENTER SANADOR:(021).9699 (DISPONIBIL 24/24H)
banner_sanador_22_aprilie
CÂȘTIGAȚI LUPTA CU KILOGRAMELE ÎN PLUS
banner_sanador_6nov2
GAMĂ COMPLEXĂ DE ANALIZE MEDICALE DE LABORATOR
banner_sanador-v1
EXAMEN NON-INVAZIV DE MEDICINĂ NUCLEARĂ
PENTRU UN ASPECT NATURAL AL DANTURII ȘI UN ZÂMBET IMPECABIL
banner_sanador-27febr-1

Reprezentant medical

Descrierea postului:

  • Identifică și contactează medicii în vederea promovării serviciilor medicale din SANADOR, încheierea contractelor de colaborare cu aceștia;
  • Întocmește ofertele pentru pacienți;
  • Participă la congrese, simpozioane și alte manifestări științifice;
  • Realizează obiectivele calitative și cantitative în conformitate cu planul de vânzări stabilit;
  • Întocmește rapoartele de activitate și le transmite către coordonatorul direct.

Cerințe:

  • Studii superioare – studiile medicale constituie avantaj;
  • Cunoașterea unei limbi de circulație internațională;
  • Cunoștințe MS Office;
  • Experiența anterioară minim 1 an într-un post similar;
  • Permis auto valabil de minim 2 ani;
  • Abilități de comunicare și negociere, bun cunoscător de tehnici de vânzare;
  • Cursuri de specialitate (vânzări) – constituie avantaj;
  • Persoană organizată cu atitudine pozitivă, dinamică, motivată, cu abilități dezvoltate de comunicare și de relaționare;
  • Capacitate de planificare și organizare;
  • Orientare către rezultate și atingerea obiectivelor;
  • Disponibilitate pentru program prelungit și muncă de teren.

Ofertă beneficii:

  • Pachet salarial atractiv (salariu, tichete de masă);
  • Bonusuri în funcție de performanță;
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu competitiv și profesionist;
  • Instrumente de lucru: autoturism de serviciu, laptop, telefon;
  • Programe de instruire.
Inapoi la lista posturilor disponibile

Trimite CV-ul tau pentru acest post

Nume si prenume (obligatoriu)

Adresa email (obligatoriu)

Telefon (obligatoriu)