MATERNITATEA SANADOR RESPONSABILITATE PROFESIONALISM
banner-sanador-campanie-nasterea-4-oct
PENTRU INFORMAȚII ȘI PROGRAMĂRI, APELAȚI CALL CENTER SANADOR: (021).9699 (DISPONIBIL 24/24H)
banner-site-sanador
INCLUSIV PROCEDURI HIBRIDE ÎMPREUNĂ CU MEDICII CARDIOLOGI INTERVENȚIONIȘTI
banner_sanador Chirurgie cu eticheta
banner_sanador-v2 (002)
PENTRU INFORMAȚII ȘI PROGRAMĂRI, APELAȚI CALL CENTER SANADOR:(021).9699 (DISPONIBIL 24/24H)
banner_sanador_22_aprilie
CÂȘTIGAȚI LUPTA CU KILOGRAMELE ÎN PLUS
banner_sanador_6nov2
GAMĂ COMPLEXĂ DE ANALIZE MEDICALE DE LABORATOR
banner_sanador-v1
EXAMEN NON-INVAZIV DE MEDICINĂ NUCLEARĂ
PENTRU UN ASPECT NATURAL AL DANTURII ȘI UN ZÂMBET IMPECABIL
banner_sanador-27febr-1

Operator Call Center

Descrierea postului:

  • Preluarea, gestionarea, redirecționarea apelurilor din partea pacienților în conformitate cu procedurile agreate, atingând obiectivele calitative și cantitative stabilite;
  • Informarea pacienților/clienților, cu privire la programul de lucru al Policlinicilor / Spitalului și al medicilor;
  • Programarea sau reprogramarea pacienților la consultații și investigații medicale;
  • Sprijinul pacientilor prin oferirea de informații corecte în ceea ce privește pregătirea anterioară necesară efectuării diferitelor investigații medicale;
  • Oferirea informațiilor cu privire la toate serviciile medicale oferite de Sanador.

Cerințe:

  • Studii medii/superioare finalizate;
  • Cunoștințe MS Office;
  • Cunoștințe limba engleză – nivel mediu;
  • Experiență anterioară în call center – constituie avantaj experiența în domeniul medical;
  • Persoana flexibilă, dinamică, responsabilă și rezistentă la stres;
  • Foarte bun spirit de organizare;
  • Initiațivă și orientare către pacient;
  • Capacitate de concentrare.

Ofertă beneficii:

  • Pachet salarial atractiv (salariu, tichete de masă);
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă, tânără, dinamică;
  • Program flexibil;
  • Management dedicat, orientat spre atingerea obiectivelor;
  • Traininguri periodice;
  • Abonament medical, pachet special pentru angajați;
  • Posibilități de promovare și dezvoltare profesională în domeniu.
Inapoi la lista posturilor disponibile

Trimite CV-ul tau pentru acest post

Nume si prenume (obligatoriu)

Adresa email (obligatoriu)

Telefon (obligatoriu)